top of page

2021'in Renk Trendleri

Yeni yılın gelmesi ile yorucu bir yılı gerimizde bıraktık ve önümüzdeki yıla büyük umutlarla ve hedeflerle giriş yaptık. 2020'de insanların en çok hissettiği şey çaresizlik ve en çok üzerinde durdukları konu da umuttu. Bu yorucu yılın ardından gardrobunu yenilemek, odasına biraz renk katmak veya telefon ekranını bile motivasyon olması için değiştirmek isteyenlere 2021'in renk trendlerini derledik.


Elegant ve Modernin Birleşimi: Esmer Şeker Beji

Dijital renk olarak #c4ac92 kodu ile bulabilirsiniz. Bu rengi baz renk olarak alıp diğer renklerdeki aksesuarlarla tamamlayabilirsinir. Bu renge en uygun renk seçimleri pastel tonu renklerle minimalist bir tarza birazcık renk katmak olacaktır. Eğer duvarları boyamayı düşünüyorsanız da bu rengi bütün duvarları boyamak en iyi seçim olmayacaktır. Bu yüzden açık renklerle kombinasyon yaparak odayı daha aydınlık hale getirmeyi tercih edebilirsiniz.
Umut ve Güvende Hissinin En Yumuşak Hali: Derin Mavi ve Yeşil Tonları

Bizim bu geniş renk yelpazesinde en sevdiğimiz renk ligts late gray olarak da adlandırılan #8198ac kodlu renk. Bu renk ile salonlarınıza daha şık bir hava verebilirsiniz gece elbiselerinizi bu renkte seçip beyaz ayakkabılarla da tarzınızı üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bu rengin en yakıştığı kumaş renginin de saten olduğunu düşündük.

Eğleceli Bir Klasik: Terracotta


Koyu somon olarak da adlandırılan terracotta rengini internette bu kod ile bulabilirsiniz: #da9381. Bu rengi beyaz pantalonlarla, beyaz duvarlarla veya beyaz objelerle dengeleyebilirsiniz. Hatta yalnızca beyaz mat bir vazonun içine bu renkte kurutulmuş bir çiçek koymanız bile anında ortama birazcık bohem katmaya yetecektir.


45 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page