2021'e Girerken Sahip Olman Gereken Yılbaşı Listesi

Güncelleme tarihi: 23 Ara 2020

2020 nasıl geçti? Bolca felaketle ve beraberinde bolca umutla. 2021'in son ayına girmişken, black friday sezonunu da geçirmişken herkes ellerinde telefonları e-ticaret sitelerinin altını üstüne getiriyor. Pandemiyle birlikte biz küçük işletmelerin en büyük umudu da sezonsal satışlar. Bu dönemde küçük işletmelere destek olmak şimdi her zamana göre daha da önemli. Çünkü aşının ne zaman kullanılmaya başlayacağı belli olmamakla birlikte tüm vatandaşların da ne zaman aşılanacağını hala bilmiyoruz.


Hadi bizim seçimimiz ürünlere bir göz atalım...


Nazar Değmesin Fincanı

2020'nin son ayları iyi haberlerle başladı. Aşı haberleri geldikçe içimizdeki umut yeşerdi. Aman nazar değmesin diyoruz ve bu fincanı listemizin en başına yerleştiriyoruz.


Bullet Journal


"2021 sen mi büyüksün ben mi?" deyip hedeflerimizi koymaya başlıyoruz. Bu hedefleri de en güzelinden tertemiz yeni bir deftere yazıyoruz ki motivasyonumuz bizi tepeye taşısın. Bunun için de çok güzel, stickerlar'la süsleyebileceğiniz bir defter seçtik.


Biraz Nefes Alalım Seti

Son blog yazımızda da meditasyonun nasıl bir şey olduğundan ve nasıl da bizi hafiflettiğinden bahsetmiştik. İşte şimdi de meditasyonunuzu yaparken size yardımcı olup bulutların üzerine çıkarabilecek bir set bulduk. Meditasyonunuzu bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız buna bir şans verin deriz!


Meditasyon Koçu

Meditasyon demişken... InnerJoy'u da unutmak olmaz. Geçtiğimiz aylarda bolca deneyip paylaştığımız InnerJoy hiç denememiş olanlardan, deneyimli kişilere adar herkesin yanında olan bir mindfulness koçu. Meditasyonu deneyimlemek isteyen herkese öneriyoruz, özellikle de uyku setini :)

%35 Indirimini hemen al!
Bir Sprey Ferahlık

Hepimizin ferahlamaya ihtiyacı var, tam da eve kapanmışken. Bu yüzden oda spreylerinin en güzel kokulu olanını seçtik önerdik. Bakalım hoşunuza gidecek mi?

Yeniyıl Hedefi Sağlıklı Beslenme Olanlara


Malesef internetteki diyet programları kişiye özel değil. Kimimiz aç kalıyor kimimize çok geliyor. Laktoz intoleransı, şişkinlik, çölyak ve tiroid benzeri pek çok kronik rahatsızlığı ve özel durumu olan kişilere kişiselleştirilmiş diyet programları gerekiyor. Kimisi kilo vermek, kimisi almak, kimisi kilosunu korumak, kimisi de sadece sağlıklı yaşama adım atmak istiyor. Bunun için işi profesyonellere bırakmalıyız. Sizin için uygun birisini bulduk! Online diyet ve takip programıyla Diyetisyen Burcu Kara sizin için uygun diyet programını yapıp sizinle iletişimde kalıyor. Sağlıklı bir hayata ilk adım için mükemmel bir hediye olabilir!


Şunlara da göz at:


- Durmanın Gücü


- Regl Döneminde Neden Tatlı İsteğim Artıyor


-Yeni Trend: Meditasyon


109 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör